ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، گروه نویسندگان سایت در نظر دارد در دی ماه ۹۶ طی این پست تمامی استخدام های مهم دولتی و بانک ها و مراکز مهم و در جریان را اطلاع رسانی نماید.
ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.
آیا لغو مصوبه استخدام های بی ... فوق دیپلم فنی رشته ی مدیریت خانواده از مرکز دولتی دختران ...
مدیر شهریور ۱۵, ۱۳۹۶ استخدام های امروز 20 دیدگاه 23,577 بازدید استخدام جدید بانک کشاورزی چنانچه بانک کشاورزی در سال ۹۶ استخدامی داشته باشد در همین صفحه از سایت وطن استخدام …
استخدام آموزش و پرورش برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام ... استخدام های دولتی ...
پس از لغو مصوبه مهرآفرین/ بخشنامه جدید استخدام دولتی ... استخدام‌های ... لغو سهمیه‌های ...
نوبخت تاکید کرد: نه تنها در ایران بلکه در هیچ یک از کشورهای دنیا مشکل اشتغال نیروی انسانی از طریق استخدام در دستگاه‌های دولتی حل نمی شود چرا که نه تنها معقول نیست بلکه در این صورت بودجه عظیمی از کشور صرف حقوق کارکنان خواهد شد.
بخشنامه جدید استخدام دولتی ابلاغ شد + متن کامل ... 4- با توجه به لغو سهمیه‌های استخدامی ...
درپی لغو مصوبه استخدامی مهرآفرین توسط دولت یازدهم، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور بخشنامه جدیدی را برای ازسرگیری استخدام رسمی، …
در کل هرچند که به نظرم راه حل اشتغال جوانان استخدام دولتی ... های دولتی و ... لغو این آزمون ...
... جدید 96، استخدام سال 96،،استخدام دولتی جدید،استخدامی های دولتی ... به صورت موقت لغو ...
تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای شرکتی وزارت بهداشت - 1125230 - آگهی های استخدام روز | بانک،آموزش و پرورش،سازمان،وزارت، - خبرگزاری مهر : نماینده مجمع نمایندگان استان همدان خواستار تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای شرکتی وزارت بهداشت شد.
بنابراین هرچه تعداد کارکنان در دستگاه‌های دولتی مشغول به کار بیشتر ... لغو استخدام ها ...
پس از لغو طرح مهرآفرین از سوی دولت یازدهم اعلام شد؛ شرایط جدید استخدام دولتی
مسئولیت ارسال مدارک درخواستی موضوع این بند در استخدام های ... لغو سهمیه های ... دولتی بصورت ...
لغو آنچه که بسیاری از نیروهای شرکتی را برای تغییر وضع و یا جویندگان کار را برای استخدام امیدوار کرده بود دغدغه‌های بسیاری را در بین این قشر ایجاد کرد و سوال‌های بی جوابی را برای روشن شدن وضعیت آن‌ها بی پاسخ گذاشت.
سردرگمی‌های مصوبات استخدامی ادامه دارد تعیین تکلیف استخدام‌های دولتی به روایت نوبخت و ...