مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران در خصوص ساخت مسکن ویژه در شهر تهران گفت: ... فیلم: لحظه ...
آدرس: تهران- تهرانسر، بلوار گلها، بلوار یاس، پروژه مسکن ویژه تهرانسر، مسجد پروژه ، طبقه دوم کلیه حقوق این پایگاه متعلق به هیات عامل مسکن ویژه تهرانسر می باشد.
وزیر راه و شهرسازی گفت: جزئیات شرایط ثبت نام مسکن ویژه شهر تهران تا یک هفته دیگر اعلام می‌شود.
سایت اصلی مسکن ویژه تهرانسر ؛ اولین مرجع خرید و فروش و رهن و اجاره واحدهای ... تهران - تهرانسر ...
- مرحله اول: متقاضی باید در مهلت مقرر ثبت نام با مراجعه به یکی از شعب بانک مسکن در شهر تهران اقدام به افتتاح حساب مسدود با سرفصل معین که برای مسکن تهران در نظر گرفته شده است کند و 200 میلیون ریال به حساب واریزکند.
به گزارش خبرنگار مهر، فریبرز واحدی در مراسم افتتاح فاز اول مسکن ویژه تهرانسر اظهار داشت: پس از ادغام وزارت راه و مسکن ماموریت پیدا کردم تا در حوزه مسکن هم وارد شوم که پروژه مسکن ویژه هم آغاز شده بود.
ثبت نام از متقاضیان مسکن ویژه تهرانسر در سال 1390 آغاز شد و قرار بود طی دو سال واحدهای ساخته شده به متقاضیان تحویل داده شود اما فاز نخست این …
گروه مشاورین مسکن ویژه تهرانسر مفتخر است با کادری مجرب با بهره گیری از مدرن ترین روشهای تحقیق و بازاریابی و دانش مدیریت خدمت گزار شما هم میهنان عزیز و گرامی باشد.
- مرحله اول: متقاضی باید در مهلت مقرر ثبت نام با مراجعه به یکی از شعب بانک مسکن در شهر تهران اقدام به افتتاح حساب مسدود با سرفصل معین که برای مسکن تهران در نظر گرفته شده است کند و 200 میلیون ریال به حساب واریزکند.
فارس: معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از تغییرات جدید در شرایط ثبت نام مسکن ویژه تهران خبر داد و گفت: شرایط جدید ثبت نام مسکن ویژه تهران که به تایید وزیر راه و شهرسازی رسیده، برای اجرا ابلاغ شد.
شرايط مسكن مهر ويژه شهر تهران اعلام شد. بر اين اساس، شرط اصلي متقاضيان اين است كه نبايد از ...
مسکن ویژه تهرانسر ... پیشرفت زیرساخت های سایت مسکن ویژه تهران اعلام شد که در این زمینه ...
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از تعیین تکلیف قیمت زمین مسکن ویژه تا پایان سال خبر داد و ...
یکی از متقاضیان مسکن ویژه تهرانسر در گفت‌وگو با تسنیم، گفت: زمانی که در مسکن ویژه ثبت‌نام کردم، اداره راه و شهرسازی استان تهران اعلام کرد که پرداخت اقساط ماهانه این طرح ظرف ۱۰ سال هیچ‌گونه سودی ندارد.
خبرگزاری تسنیم: اداره راه و شهرسازی استان تهران اسامی 300 نفر از ثبت‌نام کنندگان مسکن ویژه ...
واحد‎های مسکن ویژه در این منطقه 110 متری در نظر گرفته شده است این در حالی است که در منطقه‎ 22 تهران نیز شهرک آتی‎شهر برای مسکن ویژه تهران در نظر گرفته شده، بدین منظور مشاور طرح مشخص شده و کار آغاز شده است.
سرویس اجتماعی شفاف داستان مسکن مهر هنوز به پایان نرسیده... کنند روایت مسکن ویژه تهران خاص تر ...