معاون وزیر جهادکشاورزی با بیان اینکه تاکنون میزان تولید میگوی پرورشی در کشور به حدود ۱۶ ...
رئیس سازمان شیلات گفت: در 10 ماه ابتدای امسال 10 هزار تن محصولات شیلاتی به روسیه صادر شده و برای صادرات به بازار اروپا و کشورهای …
... و کیفیت آبزیان شیلات گفت: در سه ماهه سوم سال 973 تن انواع آبزیان به روسیه صادر شده است. ...
عبدالحی از افزایش تولید میگو از 13 هزار تن به 22.5 تن در کشور خبر داد و بیان کرد: سال گذشته در فروش میگو در بازار با مشکل مواجه شدیم و توافق‌هایی برای صادرات میگوی پرورشی ایران با روسیه برای حمایت از آبزی‌پروران در سال جاری انجام دادیم.
... تن محصولات آبزی به روسیه ... صادرات محصولات شیلاتی ... تولید و صادرات میگو ...
گلشاهی افزود: بنابراین صادرات محصولات شیلاتی به روسیه به طور رسمی از اواخر مرداد یا اوایل شهریورماه آغاز می‌شود.
به گزارش ایبفون، مدیرکل دفتر توسعه بازار آبزیان اعلام کرد: میانگین تعرفه‌های صادرات محصولات شیلاتی به ترکیه حدود 16 درصد بود که در پی انعقاد قرارداد تجارت ترجیحی با این کشور، به حدود پنج درصد کاهش یافت.
گلشاهی افزود: بنابراین صادرات محصولات شیلاتی به روسیه به طور رسمی از اواخر مرداد یا اوایل شهریورماه آغاز می‌شود.
25 فروردین ماه سال جاری با امضای موافقتنامه‌ای مشترک میان ایران و روسیه تعرفه صادرات محصولات شیلاتی به روسیه از 26 درصد به زیر 7 درصد کاهش یافت.
... تن محصولات آبزی به روسیه ... صادرات محصولات شیلاتی ... تولید و صادرات میگو ...
رییس سازمان شیلات گفت: با توجه به ظرفیت‌های تولید انواع محصولات شیلاتی در داخل می‌توانیم ...
به گزارش ایسنا، معاون آبزی‌پروری سازمان شیلات تصریح کرد: صادرات به روسیه مانعی برای توسعه صادرات محصولات شیلاتی به مشتریان دیرینه ایران مانند کشورهای همسایه‌ چون عراق و کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا به‌عنوان مشتریان میگوی ایرانی ایجاد نمی‌کند.
صادرات محصولات کشاورزی و غذایی ایران به روسیه افزایش یافت رئیس هیئت مدیره تعاونی مواد غذائی، از رشد ۱۲ درصدی صادرات محصولات غذایی و کشاورزی در ۶ ماه سال جاری و رشد ۳۵ درصدی صادرات به روسیه در این مدت خبر داد.
چین تولید کننده اصلی آبزیان در دنیا است، اما همچنان از سال ۲۰۰۲ بزرگترین صادر کننده محصولات شیلاتی می باشد، هر چند که بخش آبزیان تنها ۱ درصد از کل صادرات تجاری کشور پهناور چین را شامل می شود.
این‌ گونه‌ محصولات‌ به‌اجبار به ... تولید و صادرات ... درهکتار کاهش‌ یافت ...
خدایی با اشاره به اینکه یک سوم میگوی دنیا در کشور چین تولید می شود افزود: با این حال چین یکی ازمهمترین مشتری های میگوی ایران در جهان است و علت اصلی این امر کیفیت خوب محصول میگوی کشور بوده است.
به گفته رییس سازمان شیلات برای صادرات میگو و انواع تن ماهیان از ظرفیت‌های جدید تولید در داخل شکل گرفته است؛ بنابراین صادرات این محصولات نمی‌تواند مشکلی در بازارهای صادراتی دیگر و بازار داخلی ایجاد کند.
... روسیه صادرات محصولات شیلاتی به چین 5 درصد کاهش یافت ... که تولید کنندگان روسی به ...
عیسی گلشاهی اظهار داشت: میزان صادرات کنسرو تن ماهی در پنج ماهه امسال حدود ۳۵۰ تن به ارزش ۱.۶ میلیون دلار بوده است.
... دلاری ارزش صادرات محصولات شیلاتی تا ... توافق کاهش تولید; ... صادرات میگو به بیش از ...
... ماهی و میگو صادر کردیم و بیشترین صادرات به روسیه،محصولات قزل ... به تولید یک ...