نتایج دیدارهای هفته دوم لیگ خردسالان یادواره شهدای ورزشکار (تکواندو) خرمشهر در روز جمعه مروخ 92/09/01 برگزار شد.
گلزار شهدای خرمشهر عطر افشانی و غبار روبی شد دیدار کارون اروند خرمشهر – قشقایی شیراز نقل و نشر مطالب و اخبار با ذکر نام آزاد می باشد .
در رشته رزمی تکواندو که ورزشکاران باید با انگشتان پای خود به ضربه گیر حریف ضربه وارد کند و در عوض با گارد دستانش جلوی ضربه های حریف را بگیرد، بیش از هر عضو دیگر ساعد، مچ و انگشتان دست و همچنین زانو، ساق و انگشتان …
سخن مدیر تکواندو تلاش ما همواره براین اصل استوار بوده که خدمتی نو و ارزنده به خانواده بزرگ خوزستان ارائه نمائیم.
رئیس اداره ورزش و جوانان خرمشهر، همچنین از کسب 9 مقام انفرادی توسط تیم تکواندو خرمشهر خبر داد و گفت: تیم تکواندو نونهالان خرمشهر در این دور از مسابقات 9 مقام انفرادی که شامل سه عنوان قهرمانی، دو مقام دوم و چهار مقام سومی بود را از آن خود کرد.
هشت بهشت خرمشهر ... مجمع انتخاباتی رئیس هيئت تکواندو استان خوزستان صبح امروزيكشنبه بيست و ...
اقتصاد ایران: مسابقات استانی هانمادانگ (تکواندو همگانی) گروه مردان خوزستان به میزبانی 15 دی ...
بدینوسیله از تمامی فعالان و ُمدال آوران در رشته ورزشی تکواندو جهت تشکیل تیم تکواندو دانشگاه پیام نور استان خوزستان برای مسابقات دانشگاهی کشوری دعوت به عمل می آید.
مجمع انتخاباتی رئیس هيئت تکواندو استان خوزستان صبح امروزيكشنبه بيست و نهم بهمن باحضور سيد محمد پولادگر رئيس فدراسيون تکواندو،گرشاسبي مدير کل ورزش و جوانان استان خوزستان ، و ديگر اعضاي مجمع در محل سالن جلسات اداره کل ورزش و …
ورزش رزمی - دفاعی تکواندو ... هیات تکواندو شهرستان خرمشهر تکواندو استاد شاهین ...
اقتصاد ایران: مسابقات استانی هانمادانگ (تکواندو همگانی) گروه مردان خوزستان به میزبانی 15 دی ماه به میزبانی شهرستان خرمشهر برگزار می شود.
مسابقات استانی هانمادانگ (تکواندو همگانی) گروه مردان خوزستان به میزبانی 15 دی‌ماه به میزبانی شهرستان خرمشهر برگزار می‌شود.
تکواندو اهواز ... هیات تکواندو شهرستان خرمشهر هیات تکواندو شهرستان شوش(استاد احمد اناری)
مسابقات استانی هانمادانگ (تکواندو همگانی) گروه مردان خوزستان به میزبانی 15 دی ماه به میزبانی ...
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ؛تیم تکواندو خردسالان شهید مجید آشوری با سرمربیگری مختار آشوری و تیم تکواندو نونهالان با سرمربیگری نادر گیوکی در مسابقات لیگ برتر تکواندو استان خوزستان توانستند حریفان خود را شکست دهند.
به گزارش فیدوس: معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان بعد از انتخاب محمد پولادگر به عنوان رییس فدراسیون تکواندو، گفت: وزارت ورزش و جوانان هیچ دخالتی در انتخاب پولادگر نداشت و سعی کردیم امانتداری و عدالت را در برگزاری مجمع انتخاباتی تکواندو رعایت کنیم.