میزان/ جزییات جدیدی از پرونده فوتبالیست‌هایی که قرص روانگردان مصرف کرده‌اند فاش شد.امروز ...
جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان این مطلب که فوتبالیست‌های متخلف مشمول پرداخت جریمه ریالی برای غیبت در سربازی نیستند، گفت: این دسته افراد به دلیل داشتن پرونده‌های قضایی تا زمان رسیدگی پرونده، …
جزییات پرونده رسوایی 3 فوتبالیست مشهور رئیس حراست فدراسیون فوتبال گفت: ملکی که مهمانی فرحزاد در آن انجام شده پیش از این تحت اجاره یک فوتبالیست بوده است؛ فوتبالیستی که در حال حاضر بازی می کند و مدتی پیش قراردادش را با یک تیم فسخ کرد.
جزییات پرونده ... آخرین وضعیت پرونده مهمانی شبانه در فرحزاد که شایعه شد سه فوتبالیست ...
جزییات پرونده ... آخرین وضعیت پرونده مهمانی شبانه در فرحزاد که شایعه شد سه فوتبالیست ...
جزییات جدیدی از پرونده فوتبالیست‌هایی که قرص روانگردان مصرف ... آخرین جزییات پرونده ...
آخرین اخبار ورزشی راموس: بازیکنی مانند رونالدو تا به حال ندیده ام سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید معتقد است بازیکنی مانند کریستیانو رونالدو وجود ندارد.
جزییات جدیدی از پرونده فوتبالیست‌هایی که قرص روانگردان مصرف ... آخرین جزییات پرونده ...
جزییات از پرونده رسوایی ۳ فوتبالیست مشهور حمیسی در پاسخ به این سوال که از وزارت ورزش برای این پرونده کمک می گیرند یا خیر گفت: اقای حسنی خو رئیس ما هستند و هر چه دستور بفرمایند ما عمل می کنیم.
آخرین جزییات متهمان پرونده ... وکلای پرونده بنیتا دو روز دیگر فرصت برای اعتراض به حکم صادر ...
جزییات جدیدی از پرونده فوتبالیست‌هایی که قرص روانگردان مصرف کرده‌اند فاش شد. اتاق خبر 24: امروز یکی از روزنامه‌های ورزشی خبرداد که 2 فوتبالیست‌ معروف به مصرف قرص‌های روانگردان اعتیاد پیدا کرده‌اند.
کاپ: محمدحسین حمیسی درباره آخرین وضعیت پرونده مهمانی شبانه در فرحزاد که شایعه شد سه فوتبالیست معروف هم در این مهمانی حضور داشتند اظهار داشت: امروز شنبه است و ما تازه چند ساعت است که پرونده را در دست گرفته ایم و در حال پیگیری هستیم.
غلامحسین اسماعیلی رئیس دادگستری استان تهران در خصوص آخرین جزییات پرونده ... فوتبالیست ...
آخرین جزییات پرونده آتش‌سوزی در هایپرمارکت شیراز ... خوشتیپ‌ترین فوتبالیست‌های دنیا را ...
جزییات جدید از پرونده فوتبالیست های ترامادولی| طبق اخبار منتشرشده در رسانه ها روز گذشته مشخص شد که 2 فوتبالیست معروف به مصرف قرص های روانگردان متهم شده اند.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده در اختیار اداره دهم قرار گرفت.
آخرین جزییات پرونده نرگس ... طارمی ششمین فوتبالیست برتر آسیا در سال ۲۰۱۷ + عکس