بناهای تاریخی استان بوشهر بر پایه ... فهرست آثار ملی استان بوشهر;
شهر باستانی ... قلعه خورموج یکی از آثار شکوهمند تاریخی استان بوشهر است که طی زمان تغییر ...
استان بوشهر مساحتی حدود ۲۷٬۶۵۳ کیلومتر مربع و جمعیتی برابر ۸۸۶٫۲۶۷ نفر دارد. استان بوشهر با خلیج فارس نیز بیش از ششصد کیلومتر مرز دریایی دارد.
عمارت گلشن مربوط به دوره قاجار است و در بوشهر، خیابان ساحلی، محله بهبهانی واقع شده و این اثر ...
بندر بوشهر تلفظ راهنما · اطلاعات ، شهری بندری و مرکز استان بوشهر از استان‌های جنوب غربی ایران است. جمعیت این شهر در سال ۱۳۹۵ خورشیدی بالغ بر ۳۰۰٬۳۵۲ نفر بوده‌است.
معاون میراث فرهنگی بوشهر گفت: یکی از جاذبه‌های گردشگری استان وجود آثار و ابنیه‌های تاریخی ...
بوشهر- ایرنا- بخشدار مرکزی دشتی استان بوشهر گفت: محرابه مند در جوار روستای حیدری یکی از قدیمی ترین آثار باستانی موجود در این شهرستان و استان که به دلیل کم توجهی مسئولان درخطر نابودی است.
کشف آثار باستانی ... مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان بوشهر با بیان ...
شهری باستانی واقع در بخش مرکزی شهرستان کنگان در استان بوشهر یکی از آثارهای تاریخی و از نقاط دیدنی استان بوشهر در جنوب ایران است.
بوشهر- ایرنا- بخشدار مرکزی دشتی استان بوشهر گفت: محرابه مند در جوار روستای حیدری یکی از قدیمی ترین آثار باستانی موجود در این شهرستان و استان که به دلیل کم توجهی مسئولان درخطر نابودی است.
صنايع استان بوشهر به دو بخش صنايع دستی و صنايع ماشينی تقسيم می شود. صنايع جديد استان، اغلب متوسط كوچك و عموما تبديلی هستند و صنايع دستي بيش تر توسط زنان و دختران بوشهري در روستاها و شهرهاي كوچك تهيه مي شوند.
آثار خرابه های شهر باستانی کان سرخ : در کان سرخ در شمال مزارعی . خرابه های شهر تاریخی در نزدیکی بارگاهی : در نزدیکی روستای بارگاهی دشتستان .
جاذبه های گردشگری استان بوشهر آثار تاریخی و باستانی مسجد جامع بردستان در کنار روستاى بردستان و در ميان يک گورستان قديمى که بر تپه‌اى مملو از قبور کهنه قرار دارد، ‌ مسجد بردستان واقع شده است.
آثار باستانی استان یزد (۱) ... آثار باستانی بوشهر (۱) آثار باستانی چهارمحال وبختیاری (۱)
میراث فرهنگی استان بوشهر به میراث پیوسته است . دشتستان با این حجم انبوه آثار و قابلیتهای بی ...
آثار باستانی جزایر خلیج ... صنايع دستي وگردشگري استان بوشهر اقدام به بررسي و شناسائي ...
اماکن تارخی,بنای تارخی آثار تاریخی ایران,آثار باستانی ... آثار باستانی استان ... بوشهر آشنا ...